

– Naša saradnja sa Ruskom Federacijom je odlična. Naravno da Republika Srpska ima mnogo bolje odnose sa Rusijom nego ostali dio BiH. U Banjaluci gradimo rusko-srpski centar, koji je dokaz velikog prijateljstva naša dva naroda – istakao je Dodik.
– Ruska federacija gaji prijateljske odnose sa BiH, ali posebno sa Republikom Srpskom, jer naši narodi imaju mnogo toga zajedničkog, posebno istoriju na koju možemo biti ponosni – istakao je Medvedev.
/RTRS/

























