
Lice inicijala O.J. iz Ljubinja uhapšeno je juče, zbog postojanja osnova sumnje da je u prethodnom periodu, pomoću podesnog alata, provalilo u jednu porodičnu kuću u Ljubinju i otuđilo zlatni nakit, saopšteno je iz Policijske uprave Trebinje.
U saopštenju se navodi da su policijski službenici, nakon jučerašnje prijave, našli dio otuđenog nakita, a tokom pretresa kuće i pomoćnih objekata, koje koristi O.J, našli su te privremeno oduzeli i 0,93 grama zeljaste biljne materije, koja svojim morfološkim karakteristikama asocira na opojnu drogu marihuanu.
O svemu je obaviješteno Okružno javno tužilaštvo u Trebinju, koje je policijskim službenicima naložilo da protiv lica inicijala O.J. podnesu izvještaj zbog počinjenog krivičnog djela „Teška krađa“ te zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o proizvodnji i prometu opojnih droga.























