
Podgorička policija uhapsila je sveštenika S.S. (38), državljanina Bosne i Hercegovine, sa privremenim boravkom u Ulcinju, zbog postojanja osnovane sumnje da je počinio krivično djelo nepostupanje po zdravstvenim propisima za suzbijanje opasne zarazne bolesti, saopšteno je iz Uprave policije Crne Gore.
– Policija je u mjestu Berislavci kontrolisala S.S. koji je upravljao vozilom “tojota” kada je utvrđeno da je prekršio privremenu mjeru zabrane međugradskog na način što je došao u Podgoricu iz Ulcinja – navodi se u saopštenju.
On je po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici uhapšen zbog navedenog krivičnog djela, piše Beta.
Srpskainfo

























