Srpski sokolovi iz Nevesinja osvojili četiri medalje u Bronzanom Majdanu

 

Na Sportsko-humanitarnim igrama snage u Bronzanom Majdanu kod Banjaluke kršne delije iz Srpskog Sokola osvojile su četiri medalje.

СРПСКИ СОКО ПОКАЗАО СНАГУ И ВЈЕШТИНУ У БРОНЗАНОМ МАЈДАНУ

U skoku udalj Radovan Spremo se popeo na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja. Vodio je veliku borbu sa starim rivalom Aleksandrom Кrajišnikom i na kraju je sa skokom od 3,23 m izašao kao pobjednik.

Zlatnu medalju je zaslužio i Radovan Andrić u potezanju klipa, dok je Saša Savić u istoj disciplini zauzeo treće mjesto.

Кonopaška ekipa Srpskog Sokola osvojila je drugo mjesto. Nevesinjci su u finalu poraženi od teškaša iz Ugljevika.

Igre snage 1

Igre snage 2

Sportsko-humanitarne igre snage održane su pod sloganom «Igre jakih, srca velikih». Organizatori poručuju da je cilj događaja promocija humanosti, sporta, zajedništva, tradicionalnih vrijednosti i razvoja sela

Radio Nevesinje