Dodik: Goodbye BiH, welcome RSEXIT

Dodik je poručio da ne zna koji politički ili ljudski vokabular treba da upotrijebimo da bi shvatili da smo ovoga puta ozbiljni.

“Danas smo ovdje jer smo poniženi, prevareni u kontinuitetu pokušani napraviti blesavi kao što to misle neki ljudi sa Zapada. Da nismo sposobni da sami odlučujemo o sebi i zato se ponašaju ovako prema nemaa računajući da samo oni znaju šta je za nas dobro i dokle mogu da idu” poručio je Dodik i dodao da Republika Srpska i Srbi nemaju šanse u BiH.

“Mi smo kategorija koja se mrzi od strane političkog Sarajeva i Bošnjaka, kategorija koja se ne prihvata i kategorija koju žele da unište”, poručio je srpski član predsjedništva BiH Milorad Dodik.

Dodik je još jednom poručio političkoj scenu u Sarajevu da ako su njihova uvjerenja da će im stranci spasiti državu je naivno i potpuno neodgovorno.

ATV